The Cloud Provider

The Cloud Provider
 • Pražská 483, 397 01 Písek

Jak se o vás postaráme?

Stabilita

Díky technologii Kubernetes zajišťujeme kontinuální provoz prostředí. Při správě ani údržbě nepocítíte, že se něco děje, protože aktualizace a další aktivity probíhají skoro v reálném čase.

Flexibilita

Nasazení OpenStack služeb do Kubernetes kontejnerů nám umožňuje naplno se přizpůsobovat žádostem zákazníků i vývoji trhu. Služby můžeme upravovat bez ohrožení provozu.

Triplikace

V našem systému poskytujeme triplikované ekvivalenty SSD i HDD. Velmi efektivně zajišťujeme tento způsob zálohování díky technologii Erasure Coding.

Bezpečnost

Spravujeme vlastní datové centrum
(TIER III). Provoz neustále moniturujeme, řídímě ho v souladu s ISO. Na virtuální vrstvě používáme víceúrovňové kyberzabezpečení.

Billing

Vyúčtování najdete přehledně na jednom místě na dashboardu Horizon. Položky přesně odpovídají objednávce, takže vás nic nepřekvapí. Faktura je jednoduchá a jasná.

Dostupnost

Od začátku provozu jsme bez nečekaných výpadků a garantujeme dostupnost služeb až na úrovni 99,99 %. Fyzickou infrastrukturu neustále obnovujeme pro zajištění nejvyšší kvality provozu.

Nešetřete na řešení, šetřete na nákladech

V samoobslužném portálu stavíte IT na míru svým potřebám.

Vývoj

Prostředí pro kompletní vývoj softwaru

5 322

 • 8 vCPU
 • 16 GB vRAM
 • 500 GB vSSD
 • 99,5 % SLA

Péče o zákazníky

Prostředí pro provoz ERP/CRM systémů

7 426

 • 16 vCPU
 • 32 GB vRAM
 • 500 GB vSSD
 • 99,5 % SLA

Obchod

E-shop s 500 návštěvníky/den

7 047

 • 6 vCPU
 • 32 GB vRAM
 • 300 GB vSSD + 500 GB vHDD
 • 99,5 % SLA

Firemní hodnoty

Individuální přístup

Každému zákazníkovi se od začátku individuálně věnují naši kolegové z píseckého týmu. Jsme kdykoli připraveni poradit, pomoct vyřešit problém a zajistit IT služby, například i Disaster Recovery.

Technický tým

Naši technikové s vámi projdou současnou IT infrastrukturu, pomohou navrhnout nejlepší design vašeho VDC a poskytnou plnou podporu při migraci celého prostředí.

Česká podpora

Naše dohledové centrum funguje v režimu 24/7 a je připravené kdykoli začít řešit to, co vás zrovna s ohledem na provoz vaše VDC tíží. Zároveň zajišťuje bezproblémový provoz.

Reference klientů

Našim zákazníkům přinášíme řešení v oblasti virtuální infrastruktury. Přečtěte si, jak jim naše služby pomáhají a jaké problémy jsme jim vyřešili.

Koutek pro techniky

Technické řešení

Infrastruktura běží na nejmodernějších fyzických serverech s čipy nejvyšších modelových řad. Virtuální platforma je postavena na OpenStack a Kubernetes se storage CEPH SDS v high-availability s plnou triplikací dat.

Provoz infrastruktury

Online správa celé infrastruktury s rychlou definicí prostředí a stavbou a přestavbou vlastních virtuálních strojů. Ke správě slouží dashboardy Horizon, Grafana a Kubernetes. K dispozici jsou CI/CD nástroje Jenkins, GitLab a Docker Registry.

Koutek pro techniky

Virtuální servery

Servery nastavované s konfigurací CPU, RAM a SSD/HDD na míru z poolu vámi vybraných zdrojů. K dispozici široký výběr operačních systémů. Služba obsahuje také plně konfigurovatelné SDN v ceně.

Podpora

Veškeré provozní dotazy a požadavky vyřizuje v režimu 24/7 náš vyškolený písecký tým, který také neustále monitoruje celé prostředí. Dohled držíme jak nad fyzickou, tak i virtuální částí celé infrastruktury.

Často kladené otázky

Přečtěte si odpovědi na časté dotazy, které dostáváme ohledně použití cloudových technologií, řešení virtuální IT infrastruktury a využívání cloudových služeb.

FAQ The Cloud Provider
 • Můžeme u vás provozovat řešení od Microsoftu?

  Samozřejmě. Otevřené technologie nám umožňují poskytnout vám infrastrukturu, kde můžete spustit cokoli. Takže pokud potřebujete Windows server nebo třeba Terminál či SQL databázi, nebojte, i tyto licencované produkty podporujeme.

 • Poběží nám kvůli cloudu firemní infrastruktura pomaleji?

  Vůbec ne. To, že vaše infrastruktura neběží u vás, nehraje roli. Rychlost dostupnosti závisí na rychlosti vašeho internetového připojení, takže ji můžete tímto způsobem regulovat podle potřeby.

 • Ztratíme v cloudu kontrolu nad našimi daty?

  Vůbec ne. VDC provozujeme z našeho datového centra v Písku. Data se tedy pořád nacházejí na místě, o kterém víte. Navíc do prostoru vašeho virtuálního datového centra má přístup jen ten, komu ho udělíte.

 • Zajistíte nejvyšší kvalitu podpory?

  Samozřejmě. Naši technikové jsou vám k dispozici 24/7/365 a to jak na telefonu, tak i skrze ticketovací systém.

 • Jak nám pomůžete při migraci?

  Zanalyzujeme společně váš stávající stav a najdeme nejvhodnější postup migrace. Díky intenzivním konzultacím nebudete tápat a s naší nonstop podporou dosáhnete optimálního přechodu. Navíc je prostředí VDC velmi intuitivní, takže se vaši technikové dokážou velmi rychle zorientovat.

Video

Naši kolegové pro vás připravili krátká shrnutí týkající se Virtuálního datového centra.

Virtuální datové centrum – IT infrastruktura přizpůsobená Vašim potřebám

Podívejte se, proč je Virtuální datové centrum IT infrastrukturou s velkými výhodami.

Spolupráce společností Atos a The Cloud Provider

Atos IT Solution přechodem ze svých firemních serverů do Virtuálního centra firmy TCPro získal o 20% výkonnější infrastrukturu, o 100% zrychlení práce a o 50% snížení nákladů.

Copyright @2022 The Cloud Provider. Všechna práva vyhrazena